Weber Joint Sil Derz Kum Beji 5Kg

WEBER JOİNT SİL KUM BEJİ DERZ 5kg

star star star star star 43 Değerlendirme
Ürün Kodu
63584425
Marka
Havale Fiyatı
82.32 TL
84.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
Ücretsiz Kargo
En geç 08 Temmuz, 2022 Cuma günü kargoda.

WEBER JOİNT SİL DERZ KUM BEJİ 5kg
Tanımı : Çimento esaslı, silikon katkılı, yüksek performanslı renkli derz dolgu harcı.

Avantajları : Silikon katkılı yapısı sayesinde; - Kirlenmelere karşı yüksek performans, - Kolay temizlenme özelliği, - Su itici özellik. • Aşınmalara karşı maksimum dayanım. • Uzun ömürlü 25 renk seçeneği.

Uygulama alanı: Seramik, fayans, doğal taş, granit seramik, mermer ve benzeri kaplama malzemelerinin 6 mm genişliğe kadar olan derz uygulamalarında kullanılır.

Uygulama yüzeyleri : İç mekan duvar ve zemin. • Dış mekan zemin.

Uyarılar ve öneriler: Yüksek performans elde edilebilmesi için uygulama alanı ertesi gün suyla nemlendirilmelidir • Doğal taş ve granit seramik gibi lekeye hassas malzemelerin renkli weber.joint S İ L‘den etkilenmemesi için uygulama öncesi weber seramik koruyucu ile korunmalıdır. • Mutfak bankosu ve tezgahları gibi sık sık temizlenen yüzeylerde, zeminlerde kullanılan derz dolgu renginin korunması ve uzun ömürlü olması için weber derz koruyucu kullanılmalıdır. Bu uygulama esnasında weber derz koruyucu derzlerin dışına taşırılmamalı, taşan kısım varsa da kurumadan mutlaka temizlenmelidir. Renkli derz dolguların zarar görmemesi için, çamaşır suyu, tuz ruhu, kireç sökücü vb. temizlik malzemelerinin derzlerin üzerine uygulanmasından kaçınılmalıdır.

Yüzey hazırlığı: Homojen bir renk ve kuruma sağlayabilmek için, derz uygulamasından önce, derz boşlukları arasında bulunabilecek toz, talaş, inşaat çimento artıkları vb. ince bir çubuk kullanılarak kazınıp, fırça ile temizlenmelidir. • Özellikle duvarlarda, uygulama öncesinde derz boşlukları nemlendirilmelidir.

Uygulama şartları: Ortam sıcaklığı: +5 °C ile +35 °C arası. • Donmuş, erimekte olan veya 24 saat içerisinde don tehlikesi olan yüzeylerde uygulanmamalıdır. • Direkt güneş, kuvvetli rüzgar altında veya sıcak yüzeylerde uygulanmamalıdır.

Uygulama : Ortalama 7.5 litre kadar su ile 20 kg’lık weber.joint SİL tercih en düşük devirli bir mikser veya mala ile topak kalmayacak şekilde iyice karıştırılmalıdır. • weber.joint S İ L 10 dakika dinlendirildikten sonra, uygulama öncesinde 1-2 dakika daha karıştırılmalıdır. • Harç, sert kauçuk uçlu çek pas veya sert kauçuk tabanlı derz yayma malası ile derz boşluklarına doldurulmalıdır. • Boşlukların iyice doldurulabilmesi için, önce paralel sonra çapraz çekilmelidir. Harcın yüzey üzerindeki fazlalığı yumuşak uçlu bir spatula veya nemlendirilmiş sünger uçlu spatula ile sıyrılıp, ortam sıcaklığına göre 15-30 dakika beklendikten sonra nemli bir sünger ile silinerek, yüzeyde kalabilecek ince derz tabakası iyice temizlenmelidir. • Yüzey düzgünleştirme ve temizleme işlemi kuru bir bez yardımıyla weber.joint S İ L yaş iken yapılmalıdır.

Raf ömrü: Rutubetsiz ve kuru ortamlarda üretim tarihinden itibaren 1 yıldır. Kullanılmadığı durumlarda ambalajların ağzı sıkıca kapatılmalıdır.


 

Havale / EFT (%2) :82.32 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır