Weber Dry Uv Coat Set (20+10) (Su Yalitim Harci)

WEBER DRY UV COAT SET (20+10) (su yalıtım harcı)

star star star star star 51 Değerlendirme
Ürün Kodu
64459500
Marka
Havale Fiyatı
1,472.94 TL
1,503.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
Ücretsiz Kargo
En geç 08 Temmuz, 2022 Cuma günü kargoda.

WEBER DRY UV COAT SET (20+10) (su yalıtım harcı)
weber.dry UV coat Çimento esaslı, çift komponentli, geliştirilmiş UV dayanımlı, elastik su yalıtım harcı
Tanımı:
Polimer emülsiyon modifiyeli, çimento esaslı, geliştirilmiş UV dayanımlı, hafif yaya trafiğine dayanıklı, çift komponentli, elastik su yalıtım harcı.
Avantajları:
Teras çatılarda son kat olarak güvenli kullanım. -Geliştirilmiş UV ve hafif yaya trafiği dayanımı. - Tam elastik yapısı ile sıcaklık farklılıklarına dayanım.
İçme suyuna uygunluk. Yüzeylere nefes aldırma özelliği. - Nemli yüzeylerde uygulanabilme. - Kolay ve rahat uygulama.
Uygulama alanı:
Tüm yapılarda, özellikle üzeri başka bir kaplama malzemesi ile kaplanmayarak açık bırakılacak teras çatılarda, balkon, banyo, tuvalet ve mutfak gibi ıslak mekanlarda
yüzme havuzlarında ve su depolarında, UV ve hafif yaya trafiğine dayanıklı su yalıtım malzemesi olarak kullanılır.
Uygulama yüzeyleri:
Çimento bazlı sıvalar ve şaplar, - Brüt beton, - Eski seramik kaplamalar (weber.prim TG 5 uygulanmış), - Diğer tüm uygulama yüzeyleri için bize danışınız.
Uygulama sınırı:
Ahşap, sunta, kontrplak ve metal yüzeylerde uygulanmaz.- Negatif su basıncına karşı uygulanmaz.
Uygulama özellikleri:
Uygulanabilecek kat adedi: 2-3 kat. -Harcın kullanılabilme süresi: max. 3 saat. - Katlar arasında beklenilmesi gereken süre: min. 5 saat.- Su depolarının su ile
doldurulması için beklenilmesi gereken süre: min 7 gün - Mekanik mukavemet kazanma süresi: 7 gün. - Su geçirimsiz hale gelme süresi: 7 gün. - Tam kuruma süresi: min 48 saat.
Uyarılar ve öneriler:
Karışım için sadece kendi sıvısı kullanılmalı, kesinlikle su ilave edilmemelidir. - Kesinlikle yabancı malzemeler ilave edilmemelidir.
Uygulama yüzeylerindeki dilatasyon derzleri weber.dry UV coat ile kapatılmamalı, bu noktalarda yalıtımın devamlılığı weber superflex dilatasyon yalıtım bantları ile sağlanmalıdır.
Islak hacim uygulamalarında hareketli noktalar ile dikey ve yatay köşeler weber köşeyalıtım bantları ile desteklenmelidir. -weber.dry UV coat uygulanmış yüzeyler 48 saat
süresince yüzeyde çatlak oluşturma riskini artıracak ani sıcaklık farklarından, hava akımları ve dondan korunmalıdır. Gerekirse yüzey ıslatılıp nemli tutulmalıdır.
Mekanik darbelere maruz kalabilecek yüzeylerde weber.dry UV coat üzerine seramik gibi koruyucu bir kat uygulaması yapılmalıdır.
Uygulama yapılacak yüzeylere sabitlenmiş elemanlar (güneş enerji sistemi, TV anteni vb.) olması durumunda bu elemanların zemin ile bağlantı noktaları
weber.dry UV coat uygulamasından min 24 saat önce weber.rep MA 200; hızlı uygulama veya sülfat dayanımı istenen durumlarda ise weber.rep HKS ile onarılmalıdır. Uygulama sonrasında kullanılan tüm aletler kurumadan su ile yıkanmalıdır.
Uygulama:
Her bir kat için, 10 kg.’lık sıvı bileşene 20 kg.’lık toz bileşen yavaş yavaş ilave edilerek düşük devirli bir mikser yardımı ile homojen bir kıvama gelinceye kadar yaklaşık 2-3 da karıştırılmalıdır.

Havale / EFT (%2) :1,472.94 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır